Akcje charytatywne 2014

Niedawno w naszej szkole zakończyła się pierwsza tura  akcji charytatywnej polegającej na zbiórce plastikowych nakrętek. Tym razem akcja  miała wspomóc małą Olę, której rodzice prosili o wsparcie potrzebne na rehabilitację ich małe córeczki. Udało nam się zebrać  bardzo dużą ilość nakrętek – około 10 worków - które osobiście odebrał dziadek Oli, wyrażając swoją wdzięczność za zrozumienie  i zaangażowanie uczniów.

Na tym jednak nie kończymy akcji. Zachęceni dużym odzewem ze strony  dzieci i młodzieży  z naszej szkoły, kontynuować będziemy zbiórkę nakrętek, aby wspomóc małą Olę  i innych potrzebujących. Ponadto jesteśmy w trakcie akcji polegającej na zbieraniu znaczków pocztowych, które również przeznaczone zostaną na szczytny cel.

Chcemy wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy  brali udział w dotychczasowych zbiórkach  i zachęcamy do dalszej pomocy!

Dziękujemy

Organizatorzy akcji „Nakrętka” :

Wolontariusze, Samorząd Uczniowski, Pedagog szkolny.