Po nitce do różańca, czyli papież ciągle inspiruje!

Oj dużo dzieje się w piątkowe południa w naszym ZS w Bojanowie, oj dużo! Prezentacje to już chyba norma, podsumowania projektów edukacyjnych również, nie wspominając o okolicznościowych zabawach, świętach i niecodziennych zaproszeniach. Podobnie było i w ubiegły piątek 30 maja. Nasi gimnazjaliści zarezerwowali sobie na ten dzień program religijny poświęcony biografii Karola Wojtyły. Czas upłynął nam wedle starożytnego wzorca utiule dulci miscere, więc bawiliśmy się świetnie i jeszcze się czegoś nauczyliśmy na dokładkę. Zabawa polegała na udziale przedstawicieli klas w rozgrywkach manualno – intelektualno – wokalnych! Uff.. A jakże! Było i nawlekanie różańca, śpiewanie przeboju dla papieża, łamigłówki, rebusy, a nawet misternie przygotowane plakaty! A wszystko w trzy kwadranse! Maksimum treści w krótkiej formie – to sztuka! Warto więc do nas przyjechać na godzinę wychowawczą! Zapraszamy!