Święto Niepodległości

        Dnia 7 listopada, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. Jednak przed uroczystym apelem członkowie Samorządu Uczniowskiego zwrócili uwagę na sprawę również ważną. Korzystając z okazji złożyliśmy naszej cudownej pani Piróg podziękowania za osiem lat opieki nad Samorządem Uczniowskim. Nie obeszło się bez gromkich oklasków, bukietu róż i kilku łez.

W końcu nadszedł czas na przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy Ia z pomocą pani Makolus. Odśpiewaliśmy hymn, a następnie z uwagą oglądaliśmy występ. Po uroczystej akademii odbył się konkurs „Pieśni legionowej” . Każda klasa miała na zadanie zaśpiewanie jednej piosenki, wykorzystując przy tym także rekwizyty np. białe róże lub flagi. Publiczność była zachwycona występem wszystkich, jednak ostatecznie pierwsze miejsce zajęły klasy IIb i IIIb.
        Dziękujemy wszystkim za godną postawę i wkład, jaki włożyli, aby to święto było jeszcze piękniejsze.