I runda eliminacyjna turnieju Coca Cola Cup 2015 Chłopców, 

Bojanów 24.03.2015 r

 

        W dniu. 24.03.2015r. na boisku Orlik przy Naszej szkole obyła się I runda eliminacyjna turnieju Coca Cola Cup 2015 chłopców. Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły: ZS Stany, Gimnazjum nr 1 Kolbuszowa oraz reprezentacja ZS Bojanów. Poziom był bardzo wyrównany o czym świadczy fakt, że każda z drużyn zdobyła po 3 pkt i o kolejności musiała decydować różnica bramek. I tutaj należą się brawa dla naszych piłkarzy, którzy mimo pechowej porażki z Gim nr 1 Kolbuszowa 5:4, w następnym meczu pokonali pewnie kolegów ze Stanów 6:2 i awansowali do następnej rundy turnieju. Teraz trzymamy kciuki, aby w następnej rundzie również poradzili sobie tak dobrze. Skład: Krzysztof Sudoł, Andrzej Figura, Kamil Stolarz, Krystian Rędzio, Krzysztof Pełka, Jarosław Puzio, Bartłomiej Bąk, Artur Lebioda, Jakub Pawłowski, Piotr Cichoń.

 

I runda eliminacyjna turnieju Coca Cola Cup 2015 Dziewcząt,

Bojanów 20.03.2015 r

 

        W dniu 20.03.2015r. na obiekcie naszej szkoły odbyły się zawody I rundy eliminacyjnej turnieju Coca Cola Cup 2015 dziewcząt. Nasze zawodniczki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony pokonując dziewczyny ze Stanów 2:1 oraz  Nowej Dęby 4:2. Pomimo zaciętej walki nie udało się pokonać zawodniczek z Zespołu Szkół nr 3 ze Stalowej Woli, które w ostatecznym rozrachunku zajęły I miejsce przed reprezentacją Naszej szkoły i awansowały do kolejnej rundy. Pomimo braku awansu Naszym dziewczynom należą się duże brawa. Skład: Rozalia Żak, Ewa Dziadura, Marta Woś, Agata Kurzawa, Magdalena Kata, Aleksandra Szczęch, Weronika Czachor, Emilia Szczęch, Magdalena Bajek.