Sport na wesoło!

        Kolejny Dzień Dziecka w naszym Zespole Szkół! Pogoda rewelacja, humory napakowane energią, zabaw z roku na rok coraz więcej. A było na co popatrzeć – kadra nauczycieli wychowania fizycznego przygotowała dla nas walkę na przeciąganie liny, mecze koszykówki, bramki proszące się o gole, susy w workach i zadanie kulinarne: „kto więcej zje kiełbachy”! Pysznie, gorąco i z uśmiechem, nawet zacięty finał w piłkę nożną z nauczycielami – choć w zenitowym słońcu – to z fair play za pan brat i na luzie. Znalazło się nawet miejsce na grę terenową „I Ty możesz zostać Odkrywcą” organizowaną przez Szkolny Zespół Redakcyjny Spineczka, czyli bieg z przeszkodami – zagadkami wzdłuż gminnych instytucji i harcerskich szyfrów. Warto też wspomnieć, że odwiedzili nas koledzy z Domu Dziecka, którzy z sukcesem przyłączyli się do naszych zabaw. Pozdrawiamy ich gorąco i zapraszamy znowu do nas! Ahoj sporcie i przygodo! Kolumbowie czekają na kolejne wyzwania!Szkolny Zespół Redakcyjny
Spineczka