POWIATOWA GIMNAZJADA W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT 03.06.2016 STALOWA WOLA

 Reprezentacja piłkarek nożnych Publicznego Gimnazjum nr 1 im. ks. J. Popiełuszki w Bojanowie po zwycięstwie w gminnej gimnazjadzie nad zespołem z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Stanach przystąpiła do rozgrywek szczebla powiatowego.
Nasza drużyna w składzie: Szczęch Aleksandra(kapitan) Bajek Magdalena, Buczek Klaudia, Karbarz Agnieszka, Szot Wiktoria, Puzio Aleksandra(bramkarka), Pitak Wioletta, Sudoł Justyna, Dziadura Gabriela, Majchrzak Karolina, Czachor Weronika, po dwóch wygranych i jednej przegranej zajęła wysokie II miejsce.

 

Wyniki spotkań naszej drużyny:

 

Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Pysznicy 2:3
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum Katolickie w Stalowej Woli 6:0
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Turbi 3:1
Tabela końcowa:
1. Gimnazjum w Pysznicy - 9pkt.
2. Gimnazjum nr 1 w Bojanowie - 6pkt.
3. Gimnazjum w Turbi - 3pkt.
3. Gimnazjum Katolickie w Stalowej Woli - 0pkt.