INDYWIDUALNE WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKOATLETYCE RZESZÓW 28.09.2016r.

Bardzo dużym sukcesem zakończył się udział uczennic naszego gimnazjum w zawodach lekkoatletycznych finału wojewódzkiego w Rzeszowie. Najlepszy wynik IV miejsce uzyskała Justyna Sudoł w skoku wzwyż  skacząc 140 centymetrów ustanowiła nowy rekord szkoły. Wiktoria Szot również w skoku wzwyż z wynikiem 135 cm uplasowała się na VI miejscu. Sztafeta chłopców 4x100m w składzie: Artur Lebioda, Dawid Michałczak, Michał Święty, Jakub Pawłowski została zdyskwalifikowana z powodu przekroczenia strefy zmian, co nie umniejsza sukcesu chłopców, którzy prawo startu wywalczyli sobie na zawodach powiatowych w Stalowej Woli zajmując I miejsce.