"Gdy słowa dojrzewają…"

       25 maja uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt uczestniczyć w uroczystym rozdaniu nagród w VI edycji Podkarpackiego Konkursu Twórczości Literackiej „Gdy słowa dojrzewają”. Konkurs jest organizowany przez Zespół Szkół w Jeżowem. Tegoroczna impreza zgromadziła kilkudziesięciu uczestników wraz z opiekunami. Nasze uczennice z klas gimnazjalnych – Ola Kobylarz, Magda Kolańska i Julia Sadecka otrzymały wyróżnienia w kategorii prozy.
       Należy zaznaczyć, że konkurs cieszy się od lat wielkim uznaniem w środowisku literackim Podkarpacia i cyklicznie daje możliwość debiutów literackich młodzieży pod patronatem mediów, Związku Literatów Polskich, przedstawicieli środowisk artystycznych i kulturowych. Gratulacje dla naszych uczennic ze zdobycia tak prestiżowej nagrody!!!