Pokaz mody ekologicznej

Pokaz mody ekologicznej.

Dnia 22.04.2013r w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców grup ,,Żabek’’ i ,,Biedronek’’, których uwieńczeniem był  plakat wykonany wspólnie przez dzieci i rodziców na temat ,,ekologii’’. Zakończeniem wspólnej zabawy był pokaz mody ekologicznej. Dzieci prezentowały stroje wykonane z różnych materiałów przeznaczonych do recyklingu, np. kartonów, worków, gazet itp. W tworzenie wspaniałych kreacji zaangażowani byli rodzice przedszkolaków. Małe modelki i modele prezentowały na przedszkolnym wybiegu swoje ,,ekokreacje’’. Na pokazie można było zobaczyć ekologiczny  strój sportowy, wieczorowo- wizytowy, codzienny a nawet ,,kosmicznego chirurga’’. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria i buty z surowców ekologicznych. Za występ w pokazie mody ekologicznej i zaprezentowanie swojego stroju dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Gminy. To była świetna zabawa. Gratulujemy pomysłowości i oryginalności projektantom mody.