Pierwszy wyjazd przedszkolaków

Pierwszy wspólny wyjazd przedszkolaków.

8 maja 2013r wszystkie przedszkolaki ze swoimi paniami wyjechały autobusem po raz pierwszy   na wycieczkę do Bojanowa. Wszystkie grupy w pierwszej kolejności odwiedziły Gminną Publiczną Bibliotekę. Spotkały się tam z bardzo serdecznym i życzliwym przyjęciem ze strony Pani Dyrektor  Haliny Sobolewskiej i Pani Danuty Kobylarz.Złożyły im życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i wręczyły laurki. Po obejrzeniu pomieszczeń biblioteki Pani Dyrektor czytała młodszym dzieciom bajeczki, zadawała im zagadki. Na koniec dzieci zostały poczęstowane słodyczami i z zapasem książeczek wybrały się na podbój Bojanowa.

Grupa,, Biedronki ‘’złożyła wizytę w Urzędzie Gminy, gdzie również oczekiwano ich. Pani Zofia Kruk – zastępca wójta oprowadziła dzieci po wszystkich salach. Każdy przedszkolak mógł usiąść na fotelu Pana Wójta. Dzieci  hojnie obdarowane i pełne wrażeń pożegnały miłych pracowników Gminy.

Grupa ,,Pszczółki ‘’ w tym czasie składała kurtuazyjną wizytę w Nadsańskim Banku. Mogła się tam zapoznać z pracą bankierów i dowiedzieć  o atrakcyjne  lokaty. Następnie poznała wiele obliczy pracy fryzjera. Niektórzy nawet zrobili  sobie efektywną fryzurę.

Najmłodsi bawili się w parku na placu zabaw.

Potem wszystkie grupy spotkały się na Orliku, gdzie powitał ich Pan Dyrektor Zbigniew Glica. Przedszkolaki jako pierwsi miały możliwość przetestować boisko. Wszystkim się bardzo podobało, aż żal było wracać do przedszkola.