Dzień Babci i Dziadka 2014

„DZIEŃ BABCI I DZIADKA”

Dnia 17 stycznia 2014r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

Na wstępie dyrektor Zbigniew Glica przywitał wszystkich zebranych gości ciepłymi słowami, w tym przedstawicieli Urzędu Gminy Bojanów – panią sekretarz Agnieszkę Kobylarz, panią dyrektor GZEAS-u Janinę Pistor oraz Przewodniczącego Rady Gminy  pana Emila Bieleń.

W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi paniami przygotowały piękny program artystyczny. Były to wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tym świętem, a także Jasełka Bożonarodzeniowe wystawione specjalnie dla babć i dziadków przez grupę „Pszczółki” i „Żabki”. Na koniec  wnuki  odśpiewały dziadkom „Sto lat” , obdarowały ich laurkami i poczęstowały słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Ten dzień na pewno zostanie na długo w pamięci.

 

Wszystkim Babciom i Dziadkom

składamy najserdeczniejsze życzenia:

zdrowia, szczęścia i pięknych chwil na długie lata.