Zakończenie roku szkolnego. Pożegnanie Starszaków.

,,Było trochę śmiechu, było trochę łez, bo w życiu też tak jest. Coś się zaczęło, coś się skończyło, ale najważniejsze, że razem nam dobrze było”

Dnia 27.06.2014 roku  w przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego - pożegnanie „starszaków”. Na początku dyrektor Zbigniew Glica powitał wszystkich zebranych gości: Wójta Gminy Bojanów Sławomira Serafina, Przewodniczącego Rady Gminy Emila Bielenia, rodziców , nauczycieli i pracowników przedszkola. 

Dzieci przygotowały program artystyczny, prezentując w nim swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.  „Pszczółki” zachwyciły wszystkich  swoim pięknym występem tanecznym – Rockandroll-em.

Poprzez wiersze i piosenki,  dzieci podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w Przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną  wiedzę oraz umiejętności, jakich nabyły przez 2 lata pobytu w Przedszkolu. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Następnie grupa Żabki pożegnała swoich starszych kolegów wierszami, piosenkami słodkimi upominkami.

Na koniec dyrektor złożył podziękowania zarówno dzieciom, jak i rodzicom za wspólne 2 lata. Pszczółki otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki z dedykacjami , a od Wójta  Gminy Bojanów- kolorowanki.

Rodzicom dziękujemy za współpracę, a naszym drogim absolwentom życzymy wielu sukcesów w nauce i…. miłych wakacji. 

 Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Przedszkola.