Dziś w przedszkolu śpiew i tańce, w rytm muzyki wyginańce wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale

            Już od rana przedszkolny próg przekraczały co raz to nowe kolorowe postacie. Najpierw weszła wróżka, potem królewna, za nią kilka motylków, wiewiórka, kilku rycerzy, policjantów, Spidermanów.., ani ich wszystkich zliczyć ani spamiętać nie sposób. Czyżby nam ktoś przedszkolaków podmienił...? Nie, to oni sami-pięknie poprzebierani w balowe stroje, przyszli na przedszkolny karnawał.
          I gdy potem w rytm muzyki ruszyli, cała sala zamieniła się w wielką, kołyszącą się tuz nad ziemią, kolorową tęczę-tylu barw obok siebie fruwających nie sposób wyliczyć. Wszyscy bawili się wesoło i pomimo nawet chwilowego zmęczenia uśmiech nie schodził nikomu z twarzy. Przedszkolny wodzirej zadbał nie tylko o muzykę, lecz także o konkursy, w których chętnie dzieci uczestniczyły.
         A kiedy czas zabawy dobiegł końca, z żalem opuszczaliśmy naszą balową salę.
Dziękujemy  naszym przedszkolakom za chęci i zaangażowanie, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu pięknych kostiumów i organizację słodkiego "co nieco " dla naszych małych tancerzy .