Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych w Zaklikowie

6 grudnia 2013 odbyły się Powiatowe Zawody w piłce ręcznej szkół podstawowych w Zaklikowie. Naszą szkołę reprezentowały: Dominika Lebioda i Karolina Woś z klasy IV, Anna Czachor, Gabriela Dziadura, Iskra Martyna, Aleksandra Kobylarz , Klaudia Puzio i Justyna Sudoł z klasy V, Magdalena Bajek, Agnieszka Karbarz, Aleksandra Puzio, Patrycja Rzucidło, Wiktoria Szot i Małgorzata Wyka pod opieką nauczyciela Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział pięć drużyn z powiatu stalowowolskiego : Bojanów, Krzaki, Stalowa Wola, Zaklików i Zbydniów. Nasz zespół wygrywając wszystkie mecze zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce i awansował do zawodów rejonowych, które odbędą się w drugiej dekadzie lutego 2014 roku. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane i awans do półfinału wojewódzkiego.