IDOL JEST WŚRÓD NAS!

         21 marca na terenie Zespołu Szkół w Bojanowie w klasach IV-VI odbył się konkurs talentów o nazwie ,, Idol jest wśród nas”. Każdy z uczniów mógł zaprezentować swoje umiejętności wokalne i taneczne. Nie zabrakło również kabaretów i kawałów, przy których cała publiczność miała ubaw po pachy. Prowadzącymi byli- Kamila Bednarz i Marcin Kazanecki, a sekretarzem Paweł Sudoł, również z klasy VI. Po skończonych występach odbył się quiz wiedzy z historii, przyrody i sztuki. Owy quiz prowadziły uczennice klasy IIIB gimnazjum - Wiktoria Szot i Magdalena Bajek. W przerwie pomiędzy Idolem a quizem pan Dyrektor Zbigniew Glica wręczył nagrody za udział w konkursie ,, Origami - Magia zamknięta w papierze”. Pierwsze miejsce zajęła Emilia Rachwał - uczennica klasy IV. Na zakończenie tego cudownego dnia, uczniowie poszli odpędzić zimę i przywitać wiosnę, paląc symboliczną kukłę marzanny.
PS
        Czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcie naszego IDOLA, ponieważ natłok talentów uniemożliwił jury natychmiastową decyzję!
 
                                                                                                          JOANNA BUREK - SZKOLNY ZESPÓŁ REDAKCYJNY "SPINECZKA"