DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

        Dnia 17 maja 2017 r. w ramach „Dni Otwartych” szkoły podstawowej w Bojanowie odwiedziły nas wraz z panią wychowawczynią i towarzyszącymi rodzicami najstarsze przedszkolaki z przedszkola w Bojanowie.
        Mali goście zostali serdecznie przywitani przez uczniów oraz zaproszeni na szkolne przedstawienie pt. „Makabryczne igraszki, czyli perypetie krasnoludków”.
Następnie pod opieką bajkowych postaci maluszki wyruszyły w „podróż” po szkole. Z ogromnym zaciekawieniem zwiedzali sale lekcyjne. Największym zainteresowaniem cieszyła się sala przyrodnicza, gdzie mogły zobaczyć i dotknąć żywe zwierzątka. Podczas wizyty mali goście zajrzeli również do gabinetu dyrektora, gabinetu pielęgniarki, obejrzeli świetlicę, bibliotekę i siłownię.
Przedszkolaki z wielką radością i zaangażowaniem uczestniczyły w zorganizowanych zabawach integracyjnych na sali gimnastycznej. Na zakończenie spotkania wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego wykonania balonikowych zwierzątek. W nagrodę każdy z nich otrzymał upominek.