Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego

Uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej Amelia Skawińska uzyskała tytuł laureata Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego. Jest to ogromny sukces zarówno samej uczennicy jak i naszej szkoły ponieważ nikt wcześniej nie zdołał przejść pozytywnie wszystkich szczebli eliminacji, aby dostać się do ścisłej czołówki wojewódzkiej. Poprzeczka w konkursie już od I etapu zawieszona była niezwykle wysoko. Amelia jednak znakomicie poradziła sobie z każdym z nich, a w Finale Wojewódzkim w Rzeszowie znalazła się w gronie 47 laureatów spośród 129 finalistów, którzy wcześniej okazali się najlepsi na szczeblu rejonowym ( Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno, Rzeszów).
Wielkie wyrazy uznania dla Amelii i życzymy co najmniej powtórzenia tego wyczynu w przyszłym roku!


Nauczyciel języka angielskiego: Paweł Jodłowski