Wakacje 2018!!!

        Dnia 22 czerwca 2018 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2017/2018, które rozpoczęto mszą świętą w kaplicy w Bojanowie. Po nabożeństwie uczniowie wraz z nauczycielami poszli na akademię kończącą rok szkolny. Pierwszym punktem programu był ,, Polonez” tańczony przez uczniów 3 klasy gimnazjum. Następnym punktem scenariusza był koncert życzeń w wykonaniu szkolnego chóru prowadzonego przez panią Renatę Piróg. Pomiędzy piosenkami były podziękowania dla nauczycieli. Tego dnia klasy 2 gimnazjalne żegnały starszych kolegów - wręczając im ,, złote marki” oraz pamiątkowe medale. Niektóre przydomki rozbawiały nas do łez. Po występie było wręczanie nagród uczniom, którzy odnieśli duże sukcesy w nauce lub sporcie. Po zakończeniu akademii uczniowie na krótką chwilę poszli na spotkania ze swoimi wychowawcami, aby się pożegnać i powspominać mile spędzone chwile.


Joanna Burek
Szkolny Zespół Redakcyjny Spineczka