I MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE JĘZYKOWYM !!!

       Uczniowie Zespołu Szkół w Bojanowie w składzie: Aurelia Ryś (klasa III gimnazjum ) , Amelia Skawińska oraz Marcin Kazanecki (oboje klasa VIII) zajęli I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Językowym „Języki integrują” , który odbył się już po raz dziewiąty w Jeżowem. Warto zaznaczyć, że nasi uczniowie wzięli udział w każdej jego edycji i tylko dwukrotnie nie zajęli miejsca na podium. Jesteśmy dumni, że obroniliśmy tytuł sprzed roku, zostawiając za sobą coraz mocniejszą konkurencję. Sam konkurs jak zwykle stał na bardzo wysokim poziomie a zadania w nim zawarte wymagały od uczestników sporych umiejętności z bardzo szerokiego zakresu materiału. Tym razem w szranki stanęła rekordowa liczba 13 zespołów ( powiaty: rzeszowski, niżański, stalowowolski ). Do końca po piętach deptali nam uczniowie z Nowej Sarzyny i Górna, którzy ostatecznie uplasowali się na II i III miejscu. GRATULACJE!!!

Nauczyciel języka angielskiego
Paweł Jodłowski