Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zaklików 7.02.2019 r.

 
Reprezentacja piłkarek ręcznych Zespołu Szkół w Bojanowie po zwycięstwie w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Przyszowie przystąpiła do rozgrywek szczebla powiatowego, które odbyły się 7 lutego 2019 roku w Zespole Szkół w Zakilkowie . Nasza drużyna w składzie: Woś Karolina (kap.), Sudoł Michalina, Lipka Aldona, Lebioda Dominika, Czachor Kinga, Majchrzak Kornelia, Ryś Aurelia, Żak Oliwia, Dziadura Oliwia, Bazan Zuzanna, Bednarz Kamila oraz bramkarka Wiktoria Dul wygrywając trzy spotkania i ponosząc jedną przegraną zajęła II miejsce i niestety nie awansowała do kolejnego etapu rozgrywek. Decydował bezpośredni mecz ze szkołą z Pysznicy, ponieważ oba zespoły uzyskały tyle samo punktów.
Wyniki zawodów powiatowych:
PSP w Zaleszanach – PSP w Pysznicy 1:2
PSP nr 1 w Bojanowie – PSP w Pysznicy 2:4
PSP w Zaleszanach - PSP nr 12 w Stalowej Woli 4:5
PSP nr 1 w Bojanowie – PSP w Zaklikowie 4:1
PSP w Zaleszanach – PSP w Zaklikowie 1:3
PSP nr 1 w Bojanowie – PSP nr 12 w Stalowej Woli 7:2
PSP nr 12 w Stalowej Woli – PSP w Pysznicy 1:2
PSP nr 1 w Bojanowie – PSP w Zaleszanach 3:2
PSP nr 12 w Stalowej Woli – PSP w Zaklikowie 2:3 (po karnych)
PSP w Pysznicy – PSP w Zaklikowie 0:2
Tabela końcowa:
1. PSP w Pysznicy - 9pkt.
2.PSP nr 1 w Bojanowie – 9 pkt.
3. PSP nr 12 w Zaklikowie – 4 pkt.
4. PSP w12 w Stalowej Woli – 4 pkt.
5. PSP w Zaleszanach  – 0 pkt.