Wycieczka do Rzeszowa

Dnia 25 stycznia 2019 roku klasa 7 i 8 wybrała się do rzeszowskiego teatru ,,Maska" na adaptację lektury Aleksandra Fredro pt. ,,Zemsta". Gdy przyjechaliśmy do punktu docelowego pełni zachwytu weszliśmy na widownie i zajęliśmy miejsca.  Po chwili światła zgasły... pojawił się pierwszy aktor, napięcie rosło z każdą sekundą... Nasi koledzy stwierdzili,że spektakl przypadł im do gustu i na pewno nie zapomną tego widowiska.

   Następnie pojechaliśmy do Fly Parku, czyli parku trampolin. Zabawę zaczęliśmy od rozgrzewki z trenerem. Wszyscy bawiliśmy się doskonale i z pewnością w przyszłości chętnie tam wrócimy. 

  Kończąc wycieczkę wstąpiliśmy do McDonalda -  najedzeni i szczęśliwi wróciliśmy do Bojanowa.

 Dziękujemy nauczycielom za zorganizowanie i opiekę podczas wycieczki.

                                                                                    

 Aldona Lipka i Kamila Bednarz z kl.8