LUBIMY POMAGAĆ - Dzień Wolontariusza w naszej szkole

Dnia 5 grudnia w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Wolontariusza. Data wydarzenia nie była przypadkowa. To właśnie tego dnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W trakcie tego dnia odbyła się ,,Loteria fantowa”, zorganizowana wspólnie przez Wolontariuszy i Samorząd Uczniowski, z której dochód 586,53 zł., zostanie przeznaczony na paczki świąteczne dla dzieci z naszej gminy, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej oraz na działalność Samorządu Szkolnego. Tego dnia miało miejsce również spotkanie integracyjne wszystkich wolontariuszy podczas, którego poprzez wspólne, wesołe zabawy mogliśmy się jeszcze lepiej poznać i zaprzyjaźnić. Mamy nadzieję, że ciepła atmosfera towarzysząca temu wydarzeniu, przełoży się na kolejne akcje i chęć wspólnego działania.

Drodzy Wolontariusze! Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza życzymy Wam spełnienia marzeń, radości w sercu, dużo entuzjazmu, wytrwałości i niesłabnącej wiary w to, że to, co robicie, ma sens.