Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach.

Ze względu na wytyczne MEN i walkę z koronawirusem okres pobytu w domu jest traktowany jako czas na naukę zdalną. Nauczyciele, rodzice oraz uczniowie mogą znaleźć wskazówki, z jakich stron, portali czy serwisów można korzystać w pracy w okresie zawieszenia zajęć. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych.

Zachęcamy również rodziców, aby w najbliższym czasie wspierali swoje dzieci z logowaniem się na strony internetowe rekomendowane przez MEN czy przez naszych nauczycieli. Szczególnie prosimy o objęcie opieką uczniów, którzy przygotowują się do tegorocznego egzaminu ósmoklasisty.

Na stronie można znaleźć materiały edukacyjne – polecane platformy, strony i serwisy internetowe.

Szczegółowe informacje w dzienniku elektronicznym.