Dzień Matki i Ojca

Kolejny już raz nasi Uczniowie nie zawiedli….i zaprezentowali swój talent i umiejętności, aby docenić swoje Mamy i swoich Tatusiów. Nawet nauka w trybie hybrydowym nie ostudziła zapału i wspaniałe prace, do których inspiracją byli Rodzice naszych uczniów, możemy z radością zaprezentować. Pomysły starszych i młodszych uczniów zaskakują wnikliwością obserwacji i bogactwem emocji. Każda praca jest niepowtarzalna i bardzo osobista, a wszystkie mają wspólną cechę – są wyrazem miłości i wdzięczności dla Rodziców. Te „małe dzieła artystyczne”, czy to w postaci wierszy, portretów, czy kartek z życzeniami, powstały w ramach projektu przeprowadzanego z okazji Dnia Matki i nieco później obchodzonego Dnia Ojca. Wzięli w nim udział uczniowie klas V, obu klas VI oraz dzieci z grupy świetlicowej. Tym razem bez oceniania i wyłaniania zwycięzców. W galerii prezentujemy wszystkie prace, które zostały przesłane lub dostarczone, aby podkreślić wagę i znaczenie Dnia Mamy i Taty.
Oczywiście do wszystkich życzeń zawartych w pięknych kartkach i wierszach, dołączają się również autorki tego projektu i raz jeszcze życzymy wszystkim Mamom i Tatusiom wszystkiego najlepszego.

 

Galeria prac...

Zadanie projektowe...


Uczniowie i opiekunowie.