Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za I półrocze roku szkolnego 2019/2020

otrzymali: 

 

1. Bednarz Jakub - kl. IV wyniki w nauce: średnia 5,00

2. Guściora Klaudia - kl. V wyniki w nauce: średnia 5,10

3. Pietras Szymon - kl. V wyniki w nauce: średnia 5,02

3. Wyka Klaudia - kl. V wyniki w nauce: średnia 5,10

4. Piekarz Konrad - kl. V wyniki w nauce: średnia 4,98

5. Szczęch Patrycja - kl. VI wyniki w nauce: średnia 4,88

6. Kobylarz Patryk - kl. VII wyniki w nauce: średnia 4,91

7. Skawińska Dominika - kl. VIII wyniki w nauce: średnia 4,77. awans do finału wojewódzkiego olimpiady z j. angielskiego

8. Smoleń Jakub - kl. VIII wyniki w nauce: średnia 4,93

9. Chmura Natalia - kl. VII za osiągnięcia sportowe - Finał wojewódzki w LA - 300 m.

 

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za II półrocze roku szkolnego 2018/2019

otrzymali: 

 

1. Wyka Klaudia - kl. IV wyniki w nauce: średnia 5,17

2. Dąbal Sławomir - kl. IV wyniki w nauce: średnia 5,09

3. Majchrzak Emilia - kl. V wyniki w nauce: średnia 5,25, Laureatka konkursu matematycznego

4. Kobylarz Patryk - kl. VI wyniki w nauce: średnia 5,45

5. Smoleń Jakub - kl. VII wyniki w nauce: średnia 5,07

6. Kazanecki Marcin - kl. VIII wyniki w nauce: średnia 5,0, wysoki wynik z egzaminu ósmoklasisty

7. Marut Dagmara - kl. VIII wyniki w nauce: średnia 5,0, wysoki wynik z egzaminu ósmoklasisty

 

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za I półrocze roku szkolnego 2018/2019

otrzymali: 

 

1. Guściora Klaudia - kl. IV wyniki w nauce: średnia 5,04

2. Pietras Szymon - kl. IV wyniki w nauce: średnia 5,02

3. Wyka Klaudia - kl. IV wyniki w nauce: średnia 5,02

4. Jarosz Adrian - kl. IV wyniki w nauce: średnia 5,02

5. Kobylarz Patryk - kl. VI wyniki w nauce: średnia 5,07

6. Smoleń Jakub - kl. VII wyniki w nauce: średnia 4,93

7. Kazanecki Marcin - kl. VIII wyniki w nauce: średnia 4,75

8. Natalia Chmura - kl. VI za osiągnięcia sportowe

 

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za II półrocze roku szkolnego 2017/2018

otrzymali: 

 

1. Bednarz Michał - kl. IV wyniki w nauce: średnia 5,25

2. Kobylarz Patryk - kl. V wyniki w nauce: średnia 5,18

3. Smoleń Jakub - kl. VI wyniki w nauce: średnia 5,27

4. Burek Joanna - kl. VII wyniki w nauce: średnia 4,93

5. Skawińska Amelia - kl. VIII bardzo dobre wyniki w nauce; laureatka Kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z j. angielskiego

 

 

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za I półrocze roku szkolnego 2017/2018

otrzymali: 

 

1. Majchrzak Emilia - kl. IV - wyniki w nauce: średnia ocen 5,08

2. Kobylarz Patryk - kl. V - wyniki w nauce: średnia ocen 5,07

3. Smoleń Jakub - kl. VI - wyniki w nauce: średnia ocen 5,07

4. Skawińska Amelia - kl. VII - awans do wojewódzkiego konkursu z j. angielskiego organizowanego przez KO w Rzeszowie

 

 

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za II półrocze roku szkolnego 2016/2017

otrzymali: 

 

1. Patryk Kobylarz – kl. IV– wyniki w nauce: średnia ocen 5,27
2. Smoleń Jakub – kl. V– wyniki w nauce: średnia ocen 5,09
3. Kata Martyna – kl. VI– wyniki w nauce – średnia 5,00: finalistka rejonowego konkursu przyrodniczego organizowanego przez KO w Rzeszowie

4. Lipka Aldona kl. VI - wyniki w nauce: średnia 4,82; osiągnięcia sportowe – finalistka woj. 

5. Kazanecki Marcin kl. VI - wyniki w nauce: średnia 5,09

6. Marut Dagmara kl. VI - wyniki w nauce: średnia 5,09

 

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za I półrocze roku szkolnego 2016/2017

otrzymali: 

 

 

1. Patryk Kobylarz – kl. IV– średnia ocen 5,11
2. Smoleń Jakub – kl. V– średnia ocen 5,07
3. Kata Martyna – kl. VI– średnia ocen 4,89; II etap konkursu przyrodniczego organizowanego przez KO w Rzeszowie

 

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za II półrocze roku szkolnego 2015/2016

otrzymali: 

 

 

1. Lewandowska Aleksandra – kl. VI– średnia ocen 5,55
2. Ryś Aurelia – kl. VI– średnia ocen 5,27
3. Kazanecki Marcin – kl. V– średnia ocen 5,18
4. Smoleń Jakub – średnia ocen 5,09

 

 

Jednorazowe Stypendium Rady Rodziców 

za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za rok szkolny 2015/2016

otrzymali: 

 

 

1. Lewandowska Aleksandra – kl. VI
2. Rys Aurelia – kl. VI
3. Jakubowski Miłosz – kl. VI