Konferencja „Mosty porozumienia”
W dniu 15.04. 2026 r. opiekunowie Szkolnego Klubu Mediatora, uczestniczyli w konferencji „ Mosty porozumienia” poświęconej tematyce mediacji oraz budowaniu dialogu i współpracy w środowisku szkolnym. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazje wysłuchać wykładów prowadzonych przez specjalistów zajmujących się mediacjom, komunikacjom i rozwiązywaniom konfliktów. Poruszono zagadnienia dotyczące roli mediacji w szkole, sposobów budowania porozumienia oraz wspierania…