FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK DZIECI W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM W TYCZYNIE
13 kwietnia w hali sportowej w Tyczynie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w drużynowym tenisie stołowym. W zawodach rywalizowało 11 zespołów z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Nasze zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze, zajmując VII miejsce, co stanowi najlepszy wynik w historii szkoły w tej kategorii. Był to jednocześnie trzeci…