Zakończenie roku szkolnego

 

Zakończenie roku szkolnego

 

        Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Bojanowie zostało rozpoczęte, tradycyjnie już, mszą świętą. Uczniowie, wraz z kadrą pedagogiczną i rodzicami udali się następnie do macierzystej placówki, gdzie mieli okazję uczestniczyć w części artystycznej przygotowanej przez ósmoklasistów i ich opiekunów. Absolwenci zaprezentowali swe umiejętności taneczne przy dźwiękach „Poloneza Ogińskiego”; w formie słowno – muzycznej wspomnieli też lata szkolnej nauki.

        Po części artystycznej Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Glica wraz z nauczycielami przystąpili do rozdania nagród, stypendiów i dyplomów dla najzdolniejszych uczniów. Swoją obecnością zaszczyciła zgromadzonych Pani Agnieszka Kobylarz – Wójt Gminy Bojanów, która również wręczyła nagrody za wybitne osiągnięcia w różnych dziedzinach działalności szkolnej. Po uroczystości uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami i otrzymali świadectwa ukończenia kolejnej klasy.