Zawody Nowa Dęba

W dniu 11.06.2013 roku w Nowej Dębie odbył się turniej sportowy zaproszonych sześciu gmin z okazji  obchodów 60-lecia MKS Stal Nowa Dęba .W rywalizacji sportowej  brali udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjum z gmin: Baranów Sandomierski, Bojanów, Gorzyce, Grębów, Majdan

Królewski, Nowa Dęba. Program zawodów obejmował konkurencje lekkoatletyczne i turniej piłki nożnej chłopców w kategorii i dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej. W klasyfikacji końcowej podsumowując wszystkie konkurencje nasza gmina Bojanów  zdeklasowała pozostałe gminy i zajęła pierwsze miejsce w całej imprezie przywożąc okazały puchar, który został przekazany do Urzędu Gminy na ręce wójta Sławomira Serafina.  W skład naszej reprezentacji wchodzili  wybrani najlepsi uczniowie z terenu naszej gminy: Szkoły Podstawowej z Przyszowa, Szkoły Podstawowej w Gwoźdźcu, Zespołu Szkół w Stanach i naszej szkoły z Zespołu Szkół w Bojanowie.

 

 

 

 

***