III miejsce w w rywalizacji sportowej wśród szkół gimnazjalnych w powiecie stalowowolskim w roku szkolnym 2011/2012 dla Zespołu Szkół w Bojanowie

 

 

III miejsce w w rywalizacji sportowej wśród szkół gimnazjalnych

w powiecie stalowowolskim w roku szkolnym 2011/2012

dla Zespołu Szkół w Bojanowie

 

Dużym osiągnięciem może pochwalić się Publiczne Gimnazjum Nr 1 im ks. J. Popiełuszki przy Zespole Szkół w Bojanowie jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe. Podczas uroczystej gali w Domu Kultury w Stalowej Woli w dniu 1 marca 2013 roku z rąk Przewodniczącego Rady Powiatu Stalowowolskiego Marka Kopera i Starosty Stalowowolskiego Roberta Fili nasz dyrektor zespołu Szkół w Bojanowie Zbigniew Glica odebrał pamiątkową statuetkę za zajecie III miejsca w powiecie stalowowolskim w rywalizacji sportowej za rok szkolny 2011/2012 w kategorii szkół gimnazjalnych. Trzeba również wspomnieć, że takie same III miejsce nasze gimnazjum zdobyło w roku szkolnym ubiegłym 2010/2011.

Miejsce i ranking ten jest ustalany na podstawie punktów zbieranych za udział we wszystkich zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie. Niewątpliwie największy wpływ na miejsce na podium miał wynik drużyn gimnazjalnej w piłkarek ręcznych, które w roku szkolnym 2011/2012 zajęły 10 miejsce w województwie podkarpackim w piłce ręcznej dziewcząt.