POWIATOWA GIMNAZJADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Świetnie spisali się uczniowie reprezentujący naszą szkołę w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych, która odbyła się 3 października w Stalowej Woli. Nasze sztafety okazały się bezkonkurencyjne. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta wygrywając swoje biegi zapewnili sobie awans do etapu rejonowego, który odbędzie się 18 października również w Stalowej Woli.

Sztafetę dziewcząt reprezentowały: Bajek Magdalena, Buczek Klaudia, Dul Paulina, Janiec Agnieszka, Kobylarz Aleksandra, Lewandowska Paulina, Saj Natalia, Sudoł Justyna, Winogrodzka Natalia, Wyka Małgorzata.

 

 

Chłopców reprezentowali: Bartman Tomasz, Jarosz Łukasz, Kotwica Maksymilian, Leń Dominik, Pawłowski Jakub, Puzio Dawid, Pyra Paweł, Stolarz Michał, Sudoł Kacper, Sudoł Przemysław.