"Fabryka adrenaliny" - Paintball Tarnobrzeg

        W dniu 17 października 2016r klasy 2 gimnazjum wraz z opiekunami wyruszyli na bitwę paintballową do Tarnobrzega . Cała ekipa została podzielona na dwie drużyny : Zieloni & Pomarańczowi . Organizator przygotował dla nas siedem scenariuszy gry po 15 minut każdy .
Pan Przemek wytłumaczył nam zasady , rozdał wojskowe stroje oraz oprowadził po terenie opuszczonej fabryki . Nasze mundury były duże, więc każdy w nich wyglądał na umięśnionych, szczególnie pociesznie wyglądały dziewczyny ;) . Następnie mieliśmy szkolenie dotyczące broni gazowej tzw. markerów . Kiedy rozpoczęliśmy grę obie drużyny zaczęły zacięcie walczyć o honor drużyny . Wszyscy mieli przyczepione oznaczniki , ale nikt nie przywiązywał do tego dużej uwagi . Chłopaki z drużyn rywalizowali w „ Korytarzu śmierci „ gdzie było najtrudniej uciec od kolorowego pocisku . Niektóre osoby ukrywały się za starymi oponami.
       Zabawa była przednia , każdy był zachwycony grą . Były również podejmowane rozejmy między drużynami na polu walki . Niektóre scenariusze gry zakładały, że musieliśmy zdobyć flagę, którą później musieliśmy przetransportować do danego miejsca . Pan Przemek robił nam bardzo ładne i ciekawe zdjęcia, na których mogliśmy podziwiać nasze wyczyny . Wygrała drużyna Zielona różnicą zaledwie 4 punktów .
       Po skończonej bitwie rozpaliliśmy ognisko i jedząc kiełbaski analizowaliśmy poszczególne akcje w naszym wykonaniu, co rusz  wybuchaliśmy śmiechem. To był naprawdę świetnie spędzony czas . Każdy z nas będzie wspominał tę wycieczkę z uśmiechem na twarzy .
       Niedługo planujemy kolejne „manewry” . Dziękujemy ! ;)
 
autor: Natalia Saj