REJONOWA GIMNAZJADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 18.10.2016 STALOWA WOLA

Dużym sukcesem dziewcząt reprezentujących naszą szkołę zakończyła się Rejonowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasze dziewczęta zajmując 2 miejsce awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 27 października w Krośnie.

Sztafetę dziewcząt reprezentowały: Bajek Magdalena, Buczek Klaudia, Dul Paulina, Janiec Agnieszka, Kobylarz Aleksandra, Lewandowska Paulina, Saj Natalia, Sudoł Justyna, Winogrodzka Natalia, Wyka Małgorzata.

Natomiast nasi chłopcy w składzie: Bartman Tomasz, Michałczak Dawid, Kotwica Maksymilian, Leń Dominik, Pawłowski Jakub, Puzio Dawid, Pyra Paweł, Stolarz Michał, Sudoł Kacper, Sudoł Przemysław tym razem nie powtórzyli wyniku z zawodów powiatowych i w swoim biegu zajęli 4 miejsce.