Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Powiatowa Gimnazjada w Szachach Drużynowych w Jastkowicach 2.11.2016r.

       2 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. ks.Jerzego Popiełuszki  wzięli udział w zawodach w szachach drużynowych na poziomie powiatowym.
Dla uczniów Szkoły Podstawowej był to premierowy udział w tej dyscyplinie zakończony V miejscem. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Justyna Piela, Jakub Smoleń, Bartłomiej Michałczak i Michał Walkowicz.

 

 

       Po raz drugi z rzędu reprezentanci gimnazjum uzyskali awans na szczebel rejonowy. Ponownie zdobyli II miejsce w powiecie i będą nas reprezentować w kolejnym etapie zawodów w Rudniku n/Sanem. Dokonali tego: Natalia Stec, Bartłomiej Sądej, Przemysław Sudoł i Maksymilian Kotwica.  GRATULACJE!!!

 

Instruktor szachowy i opiekun grup: Paweł Jodłowski