III miejsce w REJONOWEJ GIMNAZJADZIE W SZACHACH DRUŻYNOWYCH 22.11.2016 Rudnik n/Sanem

        Po raz drugi z rzędu uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w Rejonowej Gimnazjadzie w szachach drużynowych. Był to już trzeci etap zmagań, po których 2 najlepsze drużyny awansowały do finału wojewódzkiego. Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym, a uczestniczyły w nich po dwie najlepsze drużyny szczebla powiatowego ( Powiaty: tarnobrzeski grodzki i ziemski, stalowowolski i niżański ). Bardzo niewiele zabrakło by to Bojanów reprezentował rejon w Rzeszowie. Ostatecznie zajęliśmy i tak bardzo wysokie III miejsce, a walka o awans toczyła się do ostatniej partii. Zwyciężyliśmy 3 rundy, 1 zremisowaliśmy a w 2 zostaliśmy pokonani. Ponownie bezkonkurencyjni okazali się gimnazjaliści z Rudnika odnosząc komplet zwycięstw.
Nasze Gimnazjum reprezentowali: kapitan – Bartłomiej Sądej, Natalia Stec, Maksymilian Kotwica i Przemysław Sudoł. WIELKIE GRATULACJE !!!

 

 


Opiekun grupy/instruktor szachowy: Paweł Jodłowski