Noc Filmowa 13/14 stycznia 2017 r

       Dnia 13.01.2017 w naszej szkole w Bojanowie odbyła się noc filmowa. To niecodzienne wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19:30. Nocny maraton filmowy cieszył się dużą popularnością, dlatego też wzięło w nim udział kilkudziesięciu uczniów gimnazjum. Organizatorem był Pan Tomasz Weber, a opiekunami p. Ewa Makolus, p. Renata Piróg i p. Paweł Jodłowski.
       Noc filmowa obfitowała różnorodnością gatunków, efektów specjalnych i wrażeń. Tym razem postawiliśmy na gatunki fantasy i produkcje kryminalno – przygodowe stąd wybór filmów z serii o Harrym Potterze oraz superprodukcji „Sherlock Holmes’’. W przerwach miedzy filmami serwowane były przekąski przygotowane przez dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu – było pysznie i nastrojowo, bo na ten czas nasz szkolna stołówka zamieniła się w przytulną kawiarenkę.
      Ostatni seans filmowy zakończył się około godziny 4 rano, jednak nikt nie żałował, że na sen zostało mało czasu, gdyż wszyscy świetnie się bawili. Odsypialiśmy tą ciekawą noc w weekend w domu ;) .Na pewno jeszcze powtórzymy to wydarzenie. Bardzo dziękujemy organizatorowi i opiekunom.
Uczniowie gimnazjum