Projekt w 3T

      W piątek 24 lutego, uczniowie z klas II gimnazjum prezentowali kolejną część Projektu w 3T (Taniec, Twórczość, Teatr). Tym razem przedstawiali wykonane przez siebie karykatury. Prace te przedstawiały znane postaci z literatury oraz historii Polski i całego świata. W ramach projektu uczniowie przygotowali również prezentacje multimedialne na temat każdej z postaci oraz kilka ciekawostek na ich temat. Po zaprezentowaniu „z przymrużeniem oka” sylwetek wielkich ludzi, odbył się konkurs wiedzy o bohaterach prezentacji. Rywalizowały w nim klasy pierwsze gimnazjum. Wygrała klasa IB. Rozstrzygnięto również konkurs na najładniej wykonaną karykaturę. Wszyscy spisali się świetnie i każda praca była godna pochwały, jednak pierwsze miejsce zajęła karykatura przedstawiająca Marilyn Monroe. Już niebawem kolejny etap projektu edukacyjnego klas II gimnazjum. Na pewno będzie równie ciekawie i niestandardowo, bo w końcu można mówić „O HISTORII BEZ HISTERII”, a „∏+SA+”ŻE” TEŻ LUDZIE”.                                   galeria