Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”

        W dn. 27.03.2017 r. w Zespole Szkół w Bojanowie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Bojanów.  Po dokonaniu oceny prac pisemnych oraz dogrywce finałowej wyłoniono następujące osoby: 
- szkoły podstawowe
 Joanna Burek  - I miejsce;     SP w Bojanowie
Arkadiusz Marut – II miejsc;   SP w Stanach
Dawid Surowiec  - III miejsce;  SP w Stanach
- gimnazja:
Filip Kędzia – I miejsce;  PG w Stanach
Tomasz Bartman – II miejsce;  PG w Bojanowie
Michał Dul – III miejsce;  PG w Stanach
Zwycięzcom gratulujemy wygranej oraz zdobytych nagród. Do etapu  powiatowego zakwalifikowali się uczniowie z miejsc I-II.