Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej dziewcząt Stalowa Wola, 26.05.2017 r.

      Reprezentacja futbolistek Gimnazjum nr 1 im. ks. J. Popiełuszki w Bojanowie po zwycięstwie nad zespołem z Gimnazjum nr 2 w Stanach w gminnej gimnazjadzie przystąpiła do rozgrywek szczebla powiatowego.
Nasza drużyna w składzie: Bajek Magdalena (kap.), Szot Wiktoria, Puzio Klaudia (br.), Pitak Wioletta, Dul Paulina, Wyka Małgorzata, Sudoł Justyna, Karbarz Agnieszka, Puzio Aleksandra (br.), Agnieszka Janiec zajęła drugie miejsce zdobywając wicemistrzostwo Powiatu Stalowowolskiego.
 
Wyniki zawodów powiatowych:
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie - Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli    1:1
Gimnazjum w Turbi – Gimnazjum w  Pysznicy   0:4
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w Turbi    3:2
Gimnazjum w  Pysznicy – Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli    3:0
Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – Gimnazjum w  Pysznicy   1:2
Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli – Gimnazjum w Turbi    0:1  
 
Tabela końcowa:
1. Gimnazjum w  Pysznicy – 9 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 w Bojanowie – 4 pkt.  
3. Gimnazjum w Turbi – 3 pkt.
4. Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli   – 1 pkt.