Gminny turniej wiedzy pt. "Młodzież zapobiega Pożarom".

        23 marca został rozstrzygnięty turniej wiedzy pożarniczej pt."Młodzież Zapobiega Pożarom". Turniej ten odbywa się rokrocznie w naszym Zespole Szkół i jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Bojanów. W tym roku ze względu na reformę szkolnictwa konkurs odbył się dla szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza grupa wiekowa klasy IV – VI oraz druga grupa klasy VII z oddziałami gimnazjalnymi. Konkurs przeprowadzany został przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli.

 

W pierwszej grupie wiekowej zwyciężyli:
Michał Dul PSP Stany - 1 miejsce
Magdalena Nowak PSP w Bojanowie- 2 miejsce

 

W drugiej grupie wiekowej zwyciężyli:
Tomasz Bartman PSP w Bojanowie - 1 miejsce
Kacper Baran PSP w Stanach - 2 miejsce

 

Zwycięzcy konkursu otrzymywali dyplomy i cenne książkowe nagrody.