Z sukcesami w Drużynowych Biegach Przełajowych.

       Sporym sukcesem zakończyły się dla chłopców z naszej szkoły rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zawody w Drużynowych Biegach Przełajowych. Po pewnym wygraniu zawodów na szczeblu powiatowym oraz rejonowym, chłopcy udali się do Kolbuszowej na finały wojewódzkie. Zawody te nasi chłopcy ukończyli na 10 miejscu co jest dużym sukcesem tym bardziej, że nasza drużyna pobiegła w okrojonym składzie.Wynik chłopców jest powtórzeniem wyniku naszych dziewcząt, które na jesieni ubiegłego roku również uplasowały się na 10 miejscu w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników!!!

Chłopcy pobiegli w składzie: Tomasz Bartman, Łukasz Jarosz, Maksymilian Kotwica, Dawid Michałczak, Łukasz Wilk (wszyscy III Gim) oraz Jakub Dziadura z kl. II Gim.

        Dziewczęta tym razem swój udział zakończyły na etapie rejonowym, a wystąpiły w nim w składzie: Anna Czachor, Wiktoria Kołodziej oraz Justyna Sudoł (wszystkie kl. III Gim)