Dzień Rodziny

       Tegoroczny Dzień Rodziny w Przedszkolu w Bojanowie obchodzony był bardzo uroczyście. Dla naszych kochanych Rodziców przygotowaliśmy  nie lada niespodziankę- piękna część artystyczną, w której wyrazić chcieliśmy swoją wdzięczność za ich trud i codzienne poświęcenie.

        Na przedszkolnej scenie nie zabrakło dla nich wierszy i piosenek, układów tanecznych. Oprócz tego wystawiliśmy również ciekawe przedstawienie o polnych kwiatach, które rosną tylko po to, aby 26 maja zebrać się w jeden wielki bukiet dla Mamy.

        Kwiatów wokół było mnóstwo- jedne żywe, pachniały pięknie powystawiane wokół sceny, inne papierowe, krążyły w tańcu w rączkach „Motylków”. Potem przyszła kolej na upominki i słodki poczęstunek. Wszystkiemu temu przyświecało jedno hasło-  Mamo, Tato Kochamy Was!!!!.