Olimpiada przedszkolaka

        3 czerwca 2015r na przyszkolnym Orliku w Bojanowie odbyła się sportowa olimpiada z udziałem wszystkich przedszkolaków z terenu gminy Bojanów. Organizatorami tego wydarzenia byli- Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania” (LGD), Miejski Klub Sportowy „Stal” Nowa Dęba, Gmina Bojanów oraz Zespół Szkół w Bojanowie.

       Do udziału w poszczególnych konkurencjach sportowych, tj. podawanie woreczka w tunelu czy rzut piłką do bramki, udział wzięły cztery przedszkolne drużyny, podzielone według kategorii wiekowej. Ponadto, osobna trasa z tzw. torem przeszkód czekała również na Panie przedszkolanki. Uczestnikom konkursu towarzyszyły dźwięki ulubionej muzyki, a ich zmaganiom kibicowały tańce przedszkolnych cheerleaderek oraz wielki pluszowy smok, biegający niestrudzenie po boisku.

       Oprócz dobrej zabawy, każda grupa przedszkolna otrzymała pamiątkowy puchar, medale, sprzęt sportowy, dyplomy, książeczki oraz inne nagrody.