Pasowanie na Przedszkolaka 2015/2016

Dzień 22 października pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 i 4 letnich z Przedszkola

w Bojanowie i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Do pasowania przystąpiły nowo przyjęte 3 i 4 letnie dzieci z grup: ,,Krasnoludków” i

,, Motylków’’ . Uroczystość uświetnili zaproszeni goście.

     Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Najstarsza grupa przedszkolaków z wielką radością przyjęła w poczet przedszkolaków naszych milusińskich. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pan dyrektor Zbigniew Glica dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Życzeniom i prezentom nie było końca. Mamy nadzieję, że wszystkie dni będą takie radosne i pełne niespodzianek.