Święty Mikołaju, dzieci już czekają…

      W tym roku gościliśmy Świętego Mikołaja trochę wcześniej, bo już 4 grudnia 2015 r. Dzieci od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka, który corocznie zwiastuje przybycie wyczekiwanego gościa.
Wiedziały, że i w tym roku Święty Mikołaj nie zapomni o nich ponieważ jak same mówiły: „Byliśmy bardzo grzeczni, słuchaliśmy naszych Pań i zjadaliśmy wszystkie posiłki". Gdy rozległ się dźwięk dzwonka i w drzwiach stanął Święty Mikołaj z worami pełnymi prezentów na wszystkich buźkach pojawił się piękny uśmiech, no może nie na wszystkich, bo kilku trzylatków z przerażeniem przytuliło się do pani. Przywitawszy gościa piosenką przedszkolaki z wytęsknieniem czekały na swoją kolej otrzymania prezentu . Najwięcej emocji wzbudziły prezenty dla grup przedszkolnych. Kiedy nadeszła chwila rozstania, pożegnaniom nie było końca. Na otarcie łez, Święty Mikołaj obiecał, że odwiedzi przedszkole za rok.