Z wizytą w Publicznej Bibliotece w Bojanowie.

Słoneczny majowy czwartek to dobra okazja, by wyruszyć gdzieś dalej-poza budynek przedszkola. Korzystając więc z okazji, że „Krasnoludki” wybierały się do Zespołu Szkół w Bojanowie, to i my- „Kotki” dołączyliśmy do nich, z tym, że cel naszej wyprawy był nieco inny- Biblioteka Publiczna w Bojanowie i oczywiście- kolorowy plac zabaw w parku, tuż obok jej budynku. Ale po kolei- najpierw biblioteka. Już u progu powitały nas serdecznie dwie uśmiechnięte Panie –Danusia i Ola, oprowadziły nas wnętrzu budynku- tyle tam było wielkich półek zapełnionych pięknymi kolorowymi bajkami. Niektóre nam nawet Panie przeczytały- legenda o powstaniu państwa polskiego, wiersze o symbolach narodowych-jednego nawet nauczyliśmy się na pamięć.A potem był czas na kolorowanki i małe słodkie „co nieco”. No i oczywiście-wesoła zabawa na pobliskim placu zabaw.