,,Krasnoludki’’ żegnają przedszkole

Dziś naszych starszaków pożegnać wypada. Odejdzie od nas dzieci gromada.

Niech wspominają w domu i w szkole nasze kochane przedszkole

 Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycieli. Kończy się bowiem 3-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy.

Dzisiaj 21.06 pożegnaliśmy kolejna grupę dzieci, odbył się ostatni, pożegnalny występ naszej najstarszej grupy ,,Krasnoludków’’.  Rozpoczęli go Polonezem, potem   przedstawiły wspaniały program artystyczny, w którym śpiewem i wierszami  żegnały  się z przedszkolem, dziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich rozwój i wychowanie. Następnie głos miały pięciolatki, które wierszami podziękowały starszym kolegom za przyjaźń i wspólnie spędzony czas, życzyły im powodzenia na kolejnym etapie nauki.  Na koniec zaprezentowała swe umiejętności grupa dzieci, które uczęszczały na zajęcia taneczne do pani Pauliny.

Pan dyrektor pogratulował absolwentom pięknych występów, wyraził wyrazy wdzięczności rodzicom , którzy czynnie uczestniczyli w życiu naszej placówki, podziękował sponsorom, którzy hojnie wspomagali nasze przedszkole Uroczystość zakończyła się rozdaniem pamiątkowych książeczek oraz dyplomów. Wszystkim sześciolatkom życzymy wszelkiej pomyślności oraz powodzenia w szkole!!!.