Pożegnanie grupy "Kotki"

Dziś nam starszaków pożegnać wypada Odejdzie od nas dzieci gromada Niech wspominają i w domu i w szkole Nasze kochane przedszkole Dzisiaj pożegnaliśmy, kolejny już rocznik najstarszych przedszkolaków, grupę „Kotki”. Skończył się już dla nich okres pobytu w naszym przedszkolu, który obfitował w beztroskę, zabawę przeplatane z poznawaniem liter, nauką głoskowania oraz liczenia. Zamknęli oni już etap przedszkolnej edukacji połączonej z zabawą, by od września stanąć przed nieco trudniejszym wyzwaniem- nauką w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Pożegnali nas wesołą, uroczysta akademią, śpiewem, tańcami, a nam…. zakręciła się łezka w oku na myśl, że od września ich już tutaj nie będzie. Życzymy im jednak powodzenia, sukcesów oraz, jak to pięknie ujęły ”Muchomorki”- Przygód wiele i piątek z szóstkami , bo to one już teraz są starszakami.