Dzień Przedszkolaka 20.09. 2018r

Dzisiejszy Dzień Przedszkolaka upłynął nam na realizacji kolejnych punktów projektu „Piękna nasza Polska cała”, tym razem pod hasłem ,, Biało- czerwoni’’. Był pokaz mody patriotycznej i „biało-czerwone” zawody sportowe, więc uczestników również obowiązywały stroje w kolorze barw narodowych.

Na przedszkolnym podwórku były prawdziwe harce i zabawa na 102, mali sportowcy z uśmiechem na twarzy pokonywali kolejne konkurencje-bieg przez płotki, skakanie w wielkim worku oraz typowy „ biało-czerwony” mecz piłki nożnej.

 Sprzyjająca pogoda umożliwiła małym  modelom i modelkom zaprezentowanie swoich kostiumów na czerwonym dywanie.  Otrzymali za to dyplomy i piękne, kolorowe książeczki, ufundowane przez Wójta Gminy Bojanów, który objął honorowy patronat nad całością naszego przedszkolnego projektu.

Na koniec, wszystkie dzieci otrzymały białe i czerwone baloniki oraz pamiątkowe dyplomy.