Podróż do Nibylandii z ,,Piotrusiem Panem’’ 08.10. 2018r

Dnia 08.10.2018r. najstarsze grupy przedszkolaków udały się na wycieczkę do Nowej Dęby na spektakl pt.,, Piotruś Pan’’, wykonany przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Bajkowej postaci Piotrusia Pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać... Zna ją przecież każde dziecko. Od najmłodszych lat nieustannie towarzyszy nam podczas naszych spotkań z bajką.… Postać niezwykle barwna i sympatyczna- wieczny chłopiec z główką pełną pomysłów, zapuka może kiedyś do naszego okna, by zabrać nas do swojej krainy wiecznego dzieciństwa – Nibylandii.

Nas wtedy zabrał, porwał wszystkich do tej swojej bajkowej krainy, pełnej wróżek, czarów i niezwykłych przygód kolorowych postaci. Każda zmiana na teatralnej scenie, wspomagana efektami świetlnymi, muzyką i akrobacjami, wywoływała u dzieci radość i zaciekawienie. Aktorzy stanęli na wysokości zadania, gdyż swoją grą wywołali niejeden uśmiech na dziecięcej buzi. Nagrodzeni zostali za to gorącymi brawami-oto jak bardzo podobała nam się sztuka.